امروز : دوشنبه 27 اسفند ماه 1397
ساعت:
پایگاه آموزشی مقابله با مصدومیت - تروما

70 سال از اقدامات پیشگیرانه حوادث ترافیکی عقبیم

70 سال از اقدامات پیشگیرانه حوادث ترافیکی عقبیم"همایش یادمان قربانیان سوانح رانندگی خراسان رضوی با حضور خانواده‌های این قربانیان برگزار شد."

به گزارش تین‌نیوز، بر اساس خبری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، این همایش از سوی جمعیت طرفداران ایمنی راه‌های خراسان رضوی، 18 مهرماه و با حضور خانواده­‌های قربانیان حوادث رانندگی و همچنین معلولان سوانح رانندگی، مدیران ایمنی خراسان رضوی و معاون دادستان مشهد و نائب رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها برگزار شد.

علیرضا اسماعیلی نایب رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها در این همایش گفت: ترافیک و آسیب­‌های امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و بحران‌های روحی و روانی ناشی از تصادفات رانندگی اولویت اول کشور نیست.

بر اساس این گزارش وی با بیان اقداماتی که در سال‌های اخیر و با وجود کاستی‌های موجود و محدودیت‌های اعتباری در سر راه مهندسی در این زمینه انجام شده است؛ اظهار کرد: توجه به ضلع اجرای مقررات در کنار توجه ویژه به آموزش‌های مهارتی، بهترین گزینه برای پیشگیری از تخلفات، تصادفات و تلفات رانندگی است.

به گفته اسماعیلی این رویکرد می‌تواند در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه سوانح و تلفات را به حداقل برساند.

نایب رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها خاطرنشان کرد: کشورهای صنعتی و توسعه‌یافته و اروپایی، 70 تا 80 سال زودتر از کشور ما اقدامات پیشگیرانه حوادث ترافیکی را شروع کرده‌اند.

به گزارش تین‌نیوز، او تاکید کرد: باید به موضوع ترافیک و تصادف و تلفات آن به عنوان یک ضرورت توجه و به اقدامات ایمنی شتاب بیشتری داده شود تا آن‌جا که همه دستگاه‌ها همه نهادها به این مهم رو آورند.

اسماعیلی همچنین از روحانیون، ائمه جمعه و جماعات،معلمان و دانشگاهیان و در مجموع همه کسانی که تریبون در اختیار دارند، خواست در بسیج اطلاع‌رسانی در مورد سوانح رانندگی فعالانه نقش خود را ایفا کنند.


منبع: سایت تین نیوز https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-175249/


 نوشته شده توسط : Admin      در تاريخ : 1397/07/28        ساعت : 23:8     

تعداد نظرات (0)
بازگشتامتیاز شما به این مطلب :  

     
نظر شما در مورد این مطلب :
     
نام :
آدرس سایت :  
ایمیل  :  
پیام * :
  1. کلیه مطالب عنوان شده باید  منطبق با  اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  2. مطالب پس از تایید مدیر سایت قابل مشاهده برای عموم خواهد بود.
  3. در صورت تمایل به  ثبت آدرس سایت  ، آنرا با فرمت http://www.yourWebSite.com  وارد نمایید.
  4. درصورت تمایل به ثبت  ایمیل ، آنرا با فرمت emailAddress@EmailProvider.com  وارد نمایید

نظرات دوستان

هيچ مقداري پيدا نشد